Beauty Boss 8’nci şubesini Sultanbeyli’de açtı

Medika Grup şirketlerinden biri olan Beauty Boss 8’nci şubesini Sultanbeyli’de açtı. Şirketin franchising sistemi olduğunu ifade eden Beauty Boss Genel Müdürü Yeliz Çalışkan, “Eğer siz de kendi işinizin patronu olmak ve yatırımınızı doğru bir noktada yapmak istiyorsanız Beauty Boss franchising olmak için sizi davet ediyorum” dedi.

Medika Grup şirketlerinden biri olan Beauty Boss 8’nci şubesini Sultanbeyli’de açtı. Açılışa Pendik AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şaduman Şeker, Sultanbeyli Meclis Üyesi Seher Kaya, Medica Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Bostan, Beauty Boss Genel Müdürü Yeliz Çalışkan ve çok sayıda davetli  katıldı.

23 yıldır sağlık ve estetik sektöründe hizmet veren Medika Grup, açtığı Beauty Boss şubeleri ile danışanlarını sonuç odaklı, kaliteli, kurumsal ve profesyonel ekiplerle buluşturmayı hedefliyor. Güzellik merkezinde kullanılan ürünler ve cihazlar şirketin kendi fabrikasında üretiliyor.

BOSTAN: BÜNYEMİZDE TOPLAMDA 22 TANE FARKLI ŞİRKETİMİZ VAR

Medica Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Bostan, 1999 yılından beri medikal estetik sektöründe hizmet verdiklerini ifade ederek, “Bünyemizde toplamda 22 tane farklı şirketimiz var. Bu şirketlerin içerisinde tüm alanlar medikal estetik alanlarıdır. Sultanbeyli Beauty Boss şubemizin açılışını yapıyoruz. Beauty Boss bizim bir franchising (sözleşmeye dayalı pazarlama sistemi) markamız. Bunun dışında kendi estetik kliniklerimiz de var. Bu sektör için yapmaya çalıştığımız, sektörün her alanına hitap eden ve bu sektörün bütün tedarik zincirini kendi bünyemizde bulundurduğumuz bir ağ kurmak. Bünyemizde kendi çalışanlarımızı yetiştirdiğimiz MEB Akademimiz, kendi cihazlarımızı ürettiğimiz Ankara’da 2000 metrekare fabrikamız, kendi ürünlerimizi ürettiğimiz üretim fabrikamız ve bir yazılım şirketimiz var. Aslında medikal estetik sektörünün her alanında her şeyi doğru ölçümleyerek hareket ettiğimiz bir alandayız. İnşallah hem bizler için hem de yatırımcılarımız için hayırlı olur” diye konuştu.

“KURUMLARIMIZA HER ZAMAN DESTEK VERİYORUZ”

Medikal estetik sektörünün her geçen gün büyüdüğünü söyleyen Bostan, “Her geçen gün büyüyen sektörde hem yatırımcılar hem de hizmet alanları günden güne artıyor. Bizler hem uygun koşullarda hem de bütün hizmet kalemlerinde doğru sürdürülebilirliği yakalamak için kurumlarımıza her zaman destek veriyoruz” dedi.

ÇALIŞKAN: TÜRKİYE’NİN FARKLI NOKTALARINDA TÜM DANIŞANLARIMIZ İLE BULUŞMAYI HEDEFLİYORUZ

Beauty Boss Genel Müdürü Yeliz Çalışkan ise “Yeni markamız Beauty Boss ile birlikte 8’nci franchisingimizin açılışındayız. 8 bizim uğurlu rakamımız. 8’den sonra 18-28 ve 38 olarak Türkiye’de çok hızlı bir şekilde tüm illerde ve ilçelerde olmayı hedefliyoruz. Beauty Boss, Medica Grup ailesinin şirketlerinden bir tanesi, diğer şirketlerimiz de medikal estetik üzerine olan şirketimiz. Beauty Boss franchising sistemimizin olduğu bir şirket. Bu markamız ile birlikte Türkiye’nin farklı noktalarında tüm danışanlarımız ile buluşmayı hedefliyoruz. Danışanlarımıza her zaman sonuç odaklı işlemler ile hizmet veriyoruz. Ben de sektörde 10 yıldan fazla franchising sistemindeyim. Franchising sistemindeki bütün inceliklere hakim bir süreçteyim. Bundan dolayı ekibimizle birlikte olmak isteyen herkesi beauty boss franchising olmaya davet ediyorum. Eğer bu sektöre girmeyi istiyorlarsa yatırımlarını gönül rahatlığıyla Beauty Boss üzerinden yapabilirler” ifadelerini kullandı.

“GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GELİP LEKELERİNDEN KURTULABİLİRLER”

Markanın franchisinglerinde cilt bakımı, leke bakımları, zayıflama metotları ve lazer sistemleri bulunduğunu söyleyen Çalışkan, “Aynı zamanda da bazı detoks kürlerimiz ile birlikte zayıflamalarda ve yağ yakmalarında onlara destek veriyoruz. Ayrıca Amerika distribütörlüğümüz olan leke bakımında çok özel bir markamız var. Bu sadece bizim şubelerimizde kullanılan bir marka. Amerika ve dünyada çok sık kullanılıyor. Tek seansta inanılmaz sonuçlar aldığımız bir ürün. Özellikle güneşten oluşan lekelerde çok iddialıyız ve şubelerimizde bu işlemleri yapan çok profesyonel bir ekip var. Gönül rahatlığıyla gelip lekelerinden kurtulabilirler” ifadelerini kullandı.

“BİZE KATILMAK İSTEYENLER MÜŞTERİ SIKINTISI DA ÇEKMEMİŞ OLUYOR”

Franchising sisteminden bahseden Çalışkan, “Eğer markamızın francisingi olmak istiyorsanız çok farklı fırsatları olduğunu bilmelisiniz. Öncelikle Medica  Grup bünyesinde bulunan Medica Akademi’de nitelikli personeller yetiştirip, sosyal medyalarını biz yönetiyoruz. Bunlarla beraber  Türkiye genelinde seçkin markaların tercih ettiği yazılım şirketimiz olan Estebill ile birlikte müşteri ve personel kontrollerini, randevularınızı düzenleyebiliyorsunuz. Personel ve eğitim sıkıntısı çekmiyorsunuz. Öte yandan kurumsal ve büyük bir firma olduğu için biz kendi grup şirketlerimiz içerisinde zaten markanın reklamını yapmış oluyoruz. Böylece bize katılmak isteyenler müşteri sıkıntısı da çekmemiş oluyor. Hem kendi yerel halkına hitap ederken hem de bizim yaptığımız reklamlarla birlikte tüm Türkiye’ye hitap etme şansları oluyor. Bu yüzden bu kurumsal ve profesyonel ekiple çalışmanın hazzını mutlaka yakalayın diyorum. Eğer siz de kendi işinizin patronu olmak ve yatırımınızı doğru bir noktada yapmak istiyorsanız mutlaka Beauty Boss franchisingi olmak için sizi davet ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x