İmamoğlu ve Yavaş İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener ile görüştü!

Son dakika haberi: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener’i ziyaret etti. İki başkan görüşme sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş, İyi Parti binasına geldi. İki belediye başkanı, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştü.

İMAMOĞLU: GÖRÜŞMEYİ GENEL BAŞKANIMIZIN BİLGİSİ DAHİLİNDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

“Bugün bu çok önemli süreçte saygıdeğer İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hanımefendiyi, çok kıymetli Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş beyefendi ile ziyaret ettik. Bu ziyaretimiz değerli Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun bilgisi dahilinde gerçekleştiriyoruz. Biz Türkiye’mizin özellikle depremle birlikte yaşadığı zor günlerde milletimizin, memleketimizin geleceği açısından altılı masanın stratejisinin, varlığının çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu önemine binaen buradayız. Saygıdeğer Genel Başkanımızla duygularımızı paylaştık.

MANSUR YAVAŞ: TEKRAR BİR ARAYA GELİNMESİ ARZUSU MİLLETİMİZİN ARZUSU

“Bizler Millet İttifakı’nın belediye başkanlarıyız. Masada yaşanan bu olayları seyretme imkanımız yok. Hep birlikte bir araya geldik. Ankara, İstanbul gibi birçok Büyükşehiri kazandık. Önümüzde seçim var. Milletimizin ayrılığa tahammülü yok. Böyle bir deprem felaketinden sonra bu yaraları saracak şekilde tekrar bir araya gelinmesi arzusu halkımızın arzusu. Biz de görev edindik. Bunu Sayın Genel Başkanımıza ilettik. Değerlendirecekler.

İMAMOĞLU VE YAVAŞ SAADET PARTİSİ GENEL MERKEZİ’NDE

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener ile yaptıkları görüşme sonrası, Millet İttifakı toplantısının gerçekleştirileceği Saadet Partisi Genel Merkezi’ne gelerek Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu ile görüştü.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir