Formula 1 pilotu Eddie Jordan’dan Schumacher ve Corinna itirafı: 10 yıldır mahkum gibi!

Formula 1’in efsane pilotu Michael Schumacher, 2013’ün Aralık ayında ailesiyle birlikte Fransız Alpleri’ne gitti ve burada kaza geçirmişti. Formula 1 efsanesi Michael Schumacher’in durumu merak uyandırmaya devam ediyor. Fransa Alpleri’nde geçirdiği kayak kazasının ardından on yıl geçerken, eski Alman pilotun bir tür bitkisel hayatta yaşamını sürdürdüğü düşünülüyor. Durumuyla ilgili kesin bir bilgiye erişilemeyen talihsiz yıldızın sağlığına ilişkin bilgiler sır gibi saklanıyor.

SCHUMACHER İLE İLGİLİ BİLGİLER GİZLİ TUTULUYOR

Kayak kazasından bugüne dek genellikle Michael Schumacher haberlere konu olmasına karşın, bu kez eşi Corinna Schumacher’in durumu gündeme geldi. Schumacher’lerin aile dostu Eddie Jordan, yaptığı açıklamayla bu konuyu gündeme getirdi. Bilindiği üzere efsane ismin karısı, kocasıyla yakından ilgileniyor ve bir yandan hakkındaki bilgileri de gizli tutmaya çalışıyordu.

AİLE DOSTU AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Schumacher’lerin aile dostu Eddie Jordan, Michael Schumacher’in eşi Corinna’nın 10 yıldır hapishanedeki bir mahkum gibi yaşadığını söyledi.

Schumi’nin F1’de yarışan oğlu Mick’in de durumdan etkilendiğini söyleyen eski Formula 1 takımı Jordan’ın kurucusu olan İrlandalı iş insanı şunları anlattı:

“GÖRMEK İSTEDİM AMA İZİN VERMEDİLER”

“İlk zamanlarda Michael’ı görmeye gitmek için çaba sarf ettim ve Corinna haklı olarak reddetti çünkü çok fazla insan onu görmek istiyordu. Michael’ı görmeye gidemedim ve bana ‘Seni seviyoruz Eddie ve seninle çok uzun zamandır birlikteyiz ama Michael’ın mahremiyetine ve güvenliğine ihtiyacımız var’ dediler.”

“10 YILDIR MAHKUM GİBİ”

“Bu Corinna için çok korkunç bir durumdu. Neredeyse 10 yıl oldu ve Corinna bir partiye, bir yemeğe, şuraya ya da buraya gidemedi. Adeta bir mahkum gibi çünkü herkes onunla Michael hakkında konuşmak istiyor.”

“Mick’in motor yarışlarında kendine bir kariyer yapmaya çalışması da zor. Eğer Mick’in üzerinde babasının baskısı olmasaydı, muhtemelen düşündüğümüzden çok daha iyi bir sürücü olurdu. Ancak, bu onun babası ve bunu anlaması ve bununla başa çıkması gerekiyor. Mick’in de ailedeki herkes gibi kendine ait bir alana ve zamana ihtiyacı var”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir